Ali Ericek İlim İrfan ve Yardımlaşma Vakfı Bursu

Bu bölümde verilen bilgiler, burs veren kurumların kamuoyuna yaptığı açıklamalardan derlenmiştir. Bu bilgiler doğrultusunda doğacak sorumluluk bu kurumları bağlamaktadır.


Ali Ericek İlim İrfan ve Yardımlaşma vakfı 2011 yılında kuruldu. “Bir milletin ihyası içindeki kötülerin imhası ile değil, genç neslin eğitim ve terbiyesi ile mümkündür.” dusturunca hareket ederek faaliyetlerine devam etmektedir

Facebook Twitter Google+ Share

Ali Ericek İlim İrfan ve Yardımlaşma Vakfı Bursu

Burs Başvurularının kabulünde; 

  • Üniversite İlk Kayıtlarda başarı sıralaması,
  • Üniversite Hazırlık Okuyanlar 100 üzerinden en az 80 not ortalaması,
  • Üniversite okuyanlar için 4 üzerinden en az 2 not ortalaması,
  • İlk, orta ve lise seviyesinde başvurularda karne notu ortalaması olarak 100 üzerinden en az 80 not ortalaması dikkate alınmaktadır.

Adli sicili bozuk öğrencilere burs verilmemektedir. Başvuru esnasında belirtilen banka IBAN bilgileri kesinlikle öğrenciye ait olacaktır. aileden birinin IBAN nosu ile başvuru kabul edilmeyecektir. Vakfın gayesine uygun olmayan fakülte/bölüm öğrencileri ile açıköğretim ve uzaktan öğretim gören öğrencilere burs verilmeyecektir.

Başvurular referanslar aracılığı ile verilen veya vakıf genel merkezimize bizzat gelerek edineceğiniz sınırlı sayıdaki kartvizitler üzerindeki başvuru kodlarıyla gerçekleşecektir.

Burs Başvuruları sone erdi

Gençlere kaçırılmayacak fırsat
 

Diğer Burs Haberlerini görmek için tıklayınız