BUCOSEV Bursu

Bu bölümde verilen bilgiler, burs veren kurumların kamuoyuna yaptığı açıklamalardan derlenmiştir. Bu bilgiler doğrultusunda doğacak sorumluluk bu kurumları bağlamaktadır.


 

Coşkunöz Eğitim Vakfı, Eylül ayında kendi internet sitesi üzerinden ülke genelinden burs başvurusu ve Bursa'da eğitim görecek öğrenciler için konaklama bursu başvurusu almaktadır.

BUCOSEV BursuAndorid uygulamamız indir

Başvuru şartları:  

  • T.C. vatandaşı olmak.
  • Yurt içindeki kamu eğitim kurumlarında tam zamanlı öğrenci statüsünde kayıtlı olmak. Özel Üniversiteler, Vakıf Üniversiteleri, Açık Öğretim ve Uzaktan Öğretim Programları kapsam dışındadır.
  • Öğrenimini tamamlayabilmek için maddi desteğe ihtiyaç duyuyor olmak ve belirlenen kriterler çerçevesinde akademik olarak başarılı olmak.
  • Herhangi bir disiplin cezası almamış olmak. (Disiplin cezası alan veya bu konuda yanlış beyanı tespit edilen öğrencinin bursu sona erdirilir.
  • Başka bir kurumdan maaş, ücret ve/veya burs (kamu kuruluşlarınca verilen burslar hariç) almıyor olmak.

Aksi belirtilmedikçe, burslar karşılıksız olup öğrenciye bir mecburi hizmet ya da geri ödeme yükümlülüğü getirmez. Bursların kontenjan, kapsam, miktar ve koşulları her yıl Vakıf Yönetim Kurulu tarafından belirlenir.

Son başvuru tarihi: 30 Eylül 2018'dir. Başvurular online olarak gerçekleşmektedir.

Burs başvuruları sona ermiştir.

İhtiyacı olan öğrencilere BURS gibi fırsat ANKET DOLDUR KAZAN

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share