DAĞDER Bursu

Bu bölümde verilen bilgiler, burs veren kurumların kamuoyuna yaptığı açıklamalardan derlenmiştir. Bu bilgiler doğrultusunda doğacak sorumluluk bu kurumları bağlamaktadır.


Orhaneli-Keles-Büyükorhan-Harmancık ve Osmangazi’ye Bağlı Dağ Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, BURSA DAĞ Yöresinden olan (kendisi veya Anne Babası Büyükorhan, Harmancık, Keles, Orhaneli ve Osmangazi'ye Bağlı Dağ Köylerinden olan) üniversite öğrencisi olup, burs arayan öğrencilere karşılıksız burs verecektir.


DAĞDER Bursu

Andorid uygulamamız indir

DAĞDER, resmi sitesinde yaptığı burs duyurusunda; bu sene üniversite kazanan öğrencilerin ve geçmiş yıllarda üniversite kazanmış öğrencilerin daha rahat burs başvurusu yapabilmeleri, burs başvurularında kendilerine kolaylık sağlanması için şahsen müracaat şekli kaldırılmıştır. Ayrıca müracaat eden öğrencilerden online burs başvurusu sırasında ve sonrasında evrak verme zorunluluğu da kaldırılmıştır. online burs başvuru sonrası başvuru mülakatı da yapılmayacaktır. Sadece burs almaya hak kazanan öğrencilerden gerekli evraklar değerlendirme sonunda kendilerine telefon ve e-mail ulaşılıp evraklarını göndermeleri istenecektir.

Burs Başvurusu için Son Tarih

30 Eylül 2018'dir.

Burs başvuruları sona ermiştir. 

Burs Başvurusu Nasıl Yapılır?

Karşılıksız Burs başvuruları, online olarak alınacaktır.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share