DAĞDER Bursu

Bu bölümde verilen bilgiler, burs veren kurumların kamuoyuna yaptığı açıklamalardan derlenmiştir. Bu bilgiler doğrultusunda doğacak sorumluluk bu kurumları bağlamaktadır.


 

Orhaneli-Keles-Büyükorhan-Harmancık ve Osmangazi’ye Bağlı Dağ Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, BURSA DAĞ Yöresinden olan (kendisi veya Anne Babası Büyükorhan, Harmancık, Keles, Orhaneli ve Osmangazi'ye Bağlı Dağ Köylerinden olan) üniversite öğrencilerine burs verecektir.
 

DAĞDER Bursu

Andorid uygulamamız indir

DAĞDER, resmi sitesinde yapılan açıklama da; bu sene Dağ Yöresinden olan ( kendisi veya Anne Babası Büyükorhan, Harmancık, Keles, Orhaneli ve Osmangazi’ye Bağlı Dağ Köylerinden olanlar) üniversite kazanan öğrencilerin ve geçmiş yıllarda üniversite kazanmış öğrencilerin daha rahat Burs başvuru yapabilmeleri, burs başvurularında kendilerine kolaylık sağlanması için şahsen müracaat şekli kaldırılmıştır. Ayrıca müracaat eden öğrencilerden online Burs başvurusu sırasında ve sonrasında evrak verme zorunluluğu da kaldırılmıştır. Online Burs Başvuru sonrası başvuru mülakatı da yapılmayacaktır. Sadece burs almaya hak kazanan öğrencilerden gerekli evraklar değerlendirme sonunda kendilerine telefon ve e-mail ulaşılıp evraklarını göndermeleri istenecektir.

Son Başvuru Tarihi 30 Eylül 2018'dir.
 
Burs başvuruları sona ermiştir.
 
AIRBNB ile Misafir Edin Para Kazanın
 

DİĞER BURS HABERLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share