EKEV Bursu

Bu bölümde verilen bilgiler, burs veren kurumların kamuoyuna yaptığı açıklamalardan derlenmiştir. Bu bilgiler doğrultusunda doğacak sorumluluk bu kurumları bağlamaktadır.


 

Erzincan Eğitim Kültür Vakfı, nüfus kütüğü Erzincan olup lisans düzeyinde devlet üniversitesi kazanan öğrencilerden karşılıksız burs başvurusu almaktadır.

 

EKEV BursuAndorid uygulamamız indir

Erzincan Kültür Eğitim Vakfı (EKEV) 2018-2019 eğitim-öğretim yılında üniversite öğrencilerine sağlayacağı burslar için burs başvuruları almaya başladı. Sadece Erzincan Nüfusuna kayıtlı lisans öğrencilerinin burs başvurusunda bulunabilecekler.

İki yıllık fakültelere, Özel Üniversitelere, Açık öğretim Fakültesi Öğrencilerine, Uzaktan Eğitim Fakültesi Öğrencilerine, Yüksek Lisans Öğrencilerine Burs kontenjanı ayrılamamaktadır. 

Burs Başvurusu için Son Tarih

15 Ekim 2018'dir.

Burs başvuruları sona ermiştir.

Burs Başvurusu Nasıl Yapılır?

Karşılıksız burs başvuruları, EKEV Ön Kayıt Formunu doldurduktan sonra girilen mail adresine gelecek olan ön başvuru formunu imzalanması ve gerekli evrakların tarafınıza gönderilen maildeki adrese eksik belge olmayacak şekilde göndermeniz gerekmektedir.

AIRBNB ile Turistleri Misafir Edin Para Kazanın

 

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share