KALMED Bursu

Bu bölümde verilen bilgiler, burs veren kurumların kamuoyuna yaptığı açıklamalardan derlenmiştir. Bu bilgiler doğrultusunda doğacak sorumluluk bu kurumları bağlamaktadır.


Kırıkkale Anadolu Lisesi Mezunları Derneği, ortaöğretimini Kırıkkale'de tamamlamış üniversite öğrencilerine burs vermektedir.

KALMED Bursu

Dernek tarafından yapılan açıklamada; karşılıksız bursa sadece Kırıkkale’de ortaöğretimini tamamlamış olan öğrencilerin burs başvurularının kabul edileceği belirtilmiştir. Açıklamanın devamında, burs başvurusunda bulunan öğrencilerin, burs dağılımı için ön değerlendirmenin akabinde online burs mülakatları yapılacaktır. Mülakata katılmaya hak kazanan öğrencilerle formda yazılı e-posta ve telefon numaraları aracılığıyla iletişime geçileceğinden bilgilerin doğru ve eksiksiz girildiğinden emin olunması önemli olduğu belirtildi.

Andorid uygulamamız indir

Burs Başvurusu için Son Tarih

15 Eylül 2018'dir.

Burs başvuruları sona ermiştir. 

Burs Başvurusu Nasıl Yapılır?

Karşılıksız Bursa başvurmak isteyen öğrenciler Burs Başvuru Formunu doldurup formda belirtilen belgelerle beraber kalmed.71@gmail.com e-mail adresine yollamaları gerekmektedir.

 
 

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share