KOOP-KUR Bursu

Bu bölümde verilen bilgiler, burs veren kurumların kamuoyuna yaptığı açıklamalardan derlenmiştir. Bu bilgiler doğrultusunda doğacak sorumluluk bu kurumları bağlamaktadır.


 

Türk Kooperatifçilik Eğitim Vakfı, kooperatifçilik alanında ya da yakın disiplinlerde Lisans ve Lisans Üstü eğitim yapan öğrencilere destek olmak amacıyla geri ödemesiz burs vermektedir.

 

KOOP-KUR Bursu

Andorid uygulamamız indir

Türk Kooperatifçilik Eğitim Vakfı, verilecek olan geri ödemesiz bursların, Türkiye’de öğrenim gören T.C. uyruklu öğrenciler ile Türk ve Akraba Topluluklarından gelen Türk asıllı öğrencilere verileceğini, vakıf üniversitelerinde okuyan, uzaktan öğrenim gören ve başka kaynaklardan aylık nakit yardım şeklinde burs alan ( Kredi Yurtlar Kurumu hariç) öğrencilere burs verilmeyeceğini belirtti.

Burs Başvurusunda İstenilen Belgeler:

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi,
  • 2 Adet  vesikalık fotoğraf,
  • Öğrenci Belgesi ( Yeni kayıt olan öğrenciler için)
  • Aile geliri beyanı ile ilgili olarak ( Anne-Baba çalışması halinde) maaşını gösteren işyeri onaylı belge, çalışmıyorsa SGK’dan çalışmadığına dair belge,
  • Aile reisi esnaf, sanayici veya serbest meslek sahibi olması halinde vergi levhasının fotokopisi

Burs Başvurusu için Son Tarih

Burs başvuruları sona ermiştir.

Burs Başvurusu Nasıl Yapılır?

Geri ödemesiz burs başvuruları, burs başvuru formunun doldurularak, istenilen belgelerle birlikte en geç 30 Eylül 2016 tarihine kadar aşağıda belirtilen adrese elden teslim veya posta yoluyla gönderilmesi ile gerçekleşmektedir.       
Adres:Ehlibeyt Mahallesi, Ceyhun Atıf Kansu Caddesi, Tekstilciler Sokak (1271. Sok.) 35/10 Balgat Çankaya/ANKARA

AIRBNB ile Turistleri Misafir Edin Para Kazanın

 

 

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share