Nuhoğlu Vakfı Bursu

Bu bölümde verilen bilgiler, burs veren kurumların kamuoyuna yaptığı açıklamalardan derlenmiştir. Bu bilgiler doğrultusunda doğacak sorumluluk bu kurumları bağlamaktadır.


Nuhoğlu Vakfı, 2017-2018 öğretim yılında ihtiyaç sahibi öğrencilerden burs başvurusu alacaktır.

Nuhoğlu Vakfı Bursu 

Andorid uygulamamız indir

Burs başvurusu başvuru formunun doldurularak istenilen belgelerle beraber mail (burs@nuhoglu.org.tr) atarak ya da vakıf merkezine (İnönü Mahallesi Kartal Caddesi No:86-87 / 4 Kayışdağı / Ataşehir / İSTANBUL) adresine iletilmesiyle gerçekleşir.

Başvuru belgeleri:

1) 1 adet fotoğraf
2) 1 adet öğrenci belgesi
3) Ana Bilim Dalı Başkanından tez konusu ve tez danışmanını bildiren bir yazı (Doktora ve Yüksek Lisans öğrencileri için geçerlidir.)
4) Bağlı bulunulan nüfus idaresince düzenlenecek olan “Aile Nüfus Bildirgesi Formu” (Anne, baba veya kardeşlerden birinin bedenen veya ruhen çalışamayacak halleri varsa ayrıca belirtilmelidir.)
5) Ailenizin ikamet ettiği yeri gösteren bir adet ikametgah ilmuhaberi, (Ayrıca öğrenimi süresince aynı şehirde bulunup, ailesinden ayrı ikamet etmek zorunda olanlar, bu durumu nedeni ile belirtmelidirler.)
6) Ailede öğrenim gören kardeşlere ait öğrenci belgeleri
7) Ara sınıfta okuyacak öğrencilerden notlarını, akademik ortalamalarını gösterir resmi bir belge (Transkript, not çizelgesi, karne vs.)
8) YGS / LYS puan bildirgesi
 

DİĞER BURS HABERLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share