Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı Gönüllü Bursu

Bu bölümde verilen bilgiler, burs veren kurumların kamuoyuna yaptığı açıklamalardan derlenmiştir. Bu bilgiler doğrultusunda doğacak sorumluluk bu kurumları bağlamaktadır.


 

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı, her eğitim döneminde Türkiye’nin milli teknoloji hamlesine katkı sağlamak konusunda istekli, üniversite öğrencilerine belirtilen süre boyunca karşılıksız burs desteği sağlamaktadır.

 

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı​ Gönüllü Bursu

Gönüllü Bursu programı kapsamında; kabul edilen üniversite öğrencilerine Ocak 2020-Ekim 2020 döneminde 10 ay süreyle aylık 500 TL eğitim desteği verilmektedir.

Vakıf tarafından sağlanan burslar karşılıksız olup, üniversitelerde öğrenimlerine devam etmekte olan bursiyerlerden Vakıf bünyesinde yürütülen faaliyetlere organizasyonel destek vermeleri beklenmektedir. Bu kapsamda bursiyerler kendilerine atanan çalışmalarda haftalık 4 saatlerini ayırma yükümlülüğündedir.

Burs haberlerini kaçırmamak için bizi İNSTAGRAM'da TAKİP EDİN

Burs Başvuru Kriterleri:

  • Yükseköğretim kurumlarının 4 yıllık lisans programlarında 1. ve 2. sınıflarında eğitimlerine devam eden öğrencilere karşılıksız burs verilir.
  • Burs tahsisi ve başvuruların değerlendirilmesinde, Türkiye Teknoloji Takımı tek yetkili mercii olarak haklarını saklı tutar.

Burs Başvurusu için Son Tarih

22 Aralık 2019'dur.

Burs başvuruları sona erdi.

Burs Başvurusu Nasıl Yapılır?

Karşılıksız burs başvurularıonline olarak gerçekleştirilecek olup, mülakata katılacak adaylardan durumlarını gösterir belgeler talep edilecektir.

 

AIRBNB ile Turistleri Misafir Edin Para Kazanın

 

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share