Fatih Gençlik Vakfı Burs Başvuru Sonuçları 2016-2017

Fatih Gençlik Vakfı, İstanbul’da bir Üniversite’de okuyan erkek öğrencilerden burs başvurusu almaktadır. 2016-2017 dönemi burs başvuru sonuçları açıklandı

Facebook Twitter Google+ Share

Bursiyer listesinde ismi bulunanların; 21 Ekim Cuma gününe kadar Fatih Gençlik Vakfı idaresine şahsen başvurmaları, 19 Ekim Çarşamba Saat 19.00 Feriköy Öğrenci Yurdundaki programa katılmaları  gerekmektedir.

1 Abbas Şentürk İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
2 Abdul Aziz Ahmed İstanbul Sabahattin Zaim Univetrsite Sağlık Bilimler
3 Abdulaziz Kırmızıtoprak Marmara Üniversitesi İlahiyat
4 Abdulbasit Dal Istanbul Üniveesitesi Ilahiyat
5 Abdulhamithan Sarıgül Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi
6 Abdulkadir  Çakır Marmara Ünv. İlahiyat Fak
7 Abdullah Eski Haliç Üniversitesi İşletme
8 Abdullah Başoğlu İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Fakültesi
9 Abdullah Enes Can Medipol Üniversitesi Diş Hekimliği
10 Abdullah Halil Mutlu Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Fakültesi
11 Abdullah Harun Döger İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesi
12 Abdulsamet Bozkoç Yıldız Teknik Üniverstesi Makine Fakültesi
13 Abdurrahim Özdoğan Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi
14 Abdurrahman Albayrak İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilg,Ler Fakültesi
15 Abdurrahman Salih Can Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
16 Abdüllatif Aydın Aydın Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
17 Adem Kartal İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
18 Ahmet Yılmaz İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
19 Ahmet Öztaş İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
20 Ahmet  Sivri İstanbul Teknik Ünv. Makine Fakültesi
21 Ahmet Harun Bilge İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi
22 Ahmet Yılmaz Ögel Marmara Üniversitesi İktisat
23 Alaaddin Furkan Varol Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik
24 Ali Güdek İstanbul Üniversitesi Hukuk
25 Ali Süne İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi
26 Ali Bolat İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
27 Ali Küt İstanbul Üniversitesi İktisat
28 Ali Uçar İstanbul Medeniyet Üniversitesi Edebiyat Fakültesi
29 Ali Özel Marmara Üniversitesi İktisat
30 Alper  Kemeröz    
31 Alperen İşleyen İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi
32 Altan Bıçak İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi
33 Altin Suli Sabahatttin Zaim Üniversitesi İnsan Ve Toplum Bilimleri Fakültesi
34 Aydın Taştekin İstanbul Üniversitesi İlahiyat
35 Aykut Korkmaz Nişantaşı Üniversitesi Sanat Ve Tasarım Fakültesi
36 Azim Kartal Marmara İlahiyat
37 Bahattin Sarı İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi
38 Baran Yağarcık İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
39 Bekir Sıdkı Polat Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi
40 Burak Tığlı İstanbul Medeniyet Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
41 Burak Şimşek Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi
42 Bünyamin Can Marmara Üniversitesi İlahiyat
43 Cafer Selek Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk
44 Cüneyt  Kazdal İstanbul Üniversitesi Hukuk
45 Davut Kendal Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi
46 Derviş Çetinkaya İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
47 Esad Mücahid Eskimes İstanbul Üniversitesi Siyasal Bil Fak.
48 Emir Keskin İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi
49 Emre Uysal İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi
50 Enes Polat İstanbul Üniversitwsi İlahiyat Fakültesi
51 Ersan Akbaş İstanbul Kültür Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
52 Ertuğrul Ünal İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi
53 Furkan Ay    
54 Furkan Yeşilyurt İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
55 Furkan Başkan Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
56 Güven Almali Bilim Unv Meslek Yuksek Okulu
57 Hakan Emin Öztürk Marmara İlahiyat
58 Halil İbrahim Şimşek Marmara Hukuk Tıp Fakültesi
59 Halil İbrahim Erdem İstanbul Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi
60 Harun Ziya Sarı Boğaziçi Üniversitesi İibf
61 Hasan Erol İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi
62 Hatip Çam    
63 Hayrullah Çakmak İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi
64 Hilmi Macit İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
65 Himmet Özdemir İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi
66 Huzeyfe Özveren İstanbul Şehir Ünv. Mühendislik Ve Doğa Bilimleri
67 Hüseyin Dinç İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi
68 Inan Demir Marmara Úniversitesj Teknik Bilimler Meslek Yuksek Okulu
69 İbrahim  Kamacı Boğaziçi Üniversitesi Mühendilik Fak.
70 İbrahimhalil Bulut Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi
71 İlyas Bulut İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi
72 İsmail Yetmez İstanbul Teknik Üniversite Mimarlık
73 İsmail Gündoğdu İstanbul Üniversitesi Hukuk
74 İsmail Hakkı Aksu İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Fakültesi
75 İsmail Said Mutlu Haliç Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
76 Kadafi Öztürk İstanbul Medeniyet Üniversitesi Tıp Fakültesi
77 Kadir Çiçek Marmara Universitesi Eczacilik
78 Kadircan Civelek İstanbul Teknik Üniversitesi Fen-Edbiyat Fakültesi
79 Khan Muhammad An Nazmus Saqib    
80 Mahmut Tamel Acıbadem Üni. Tıp Fakültesi
81 Mahsun Şakir İstanbul Üniversitesi İlahiyat
82 Mehmet Akın    
83 Mehmet Kaya İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
84 Mehmet Aslan İstanbul Gelişim Üniversitesi Mühendislik
85 Mehmet Akif Kütük İstanbul Teknik Üniversitesi Makina
86 Mehmet Beşir Yılmazsoy İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
87 Mehmet Emin Türkan Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık
88 Mehmet Gazi Yılmaz Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi
89 Mehmet Laçin Atli İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
90 Mert Örtlek İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Fakültesi
91 Mesna Tiktaş İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi
92 Mevlüt Yeşilyurt Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Fakültesi
93 Monjur Alahe    
94 Muammer Akçabey İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi
95 Muhammed Güner Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Ve Fen -Edebiyat Fakültesi (Çap)
96 Muhammed Baykal İtü Elektrik Elektronik Fakultesi
97 Muhammed Nasır İpek Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Fakültesi
98 Muhammet Külahlıoğlu İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi
99 Muhammet Morkoç İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
100 Muhammet Fatih Dağ Marmara Mühendislik
101 Muhammet Ahmet Babacan Boğaziçi Üniversitesi İibf
102 Muhammet Enes Salman Marmara Üni. İlahiyat
103 Muhammet İkbal Ünişen Yıldız Teknik Mühendislik Fakültesi
104 Muhtar Turpan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi
105 Murat Korkut İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakultesi
106 Mustafa Ceviz Nişantaşı Üniversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi
107 Mustafa Bozoklu İstanbul Şehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi
108 Mustafa Dikkafa İstanbul Ticaret Üniversitesi Mühendislik Ve Tasarım Fakültesi
109 Mustafa İnce İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Fakültesi
110 Mustafa Tarhan İstanbul Medeniyet Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi
111 Mustafa Yıldız İstanbul Üniversitesi İlahiyat
112 Mustafa Mustafaev İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İnsan Ve Toplum Bilimi
113 Mustafa Çengel Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
114 Mustafa Can Oğul Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi
115 Mustafa Melih Yılmaz İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi
116 Müslüm Furkan Aydoğdu Marmara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi
117 Nusret Çiftci İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi (Çapa)
118 Orhan Bulut İstanbul Medeniyet Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi
119 Osman Bağcı İstanbul Medipol Üniversitesi Mühendislik Ve Doğa Bilimleri
120 Osman Akbulut İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
121 Ömer Başpınar Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Metalurji Matematik
122 Ömer Balcı İstanbul Teknik Üniversitesi Makina
123 Ömer Demirci İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik
124 Ömer Faruk Mızrak Bahçeşehir Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi
125 Ömer Faruk Canlı İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi
126 Ömer Faruk Baltacı İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi
127 Özkan Kayhan Marmara Tip
128 Ramazan Öner Marmara Üniversitesi Hukuk Fakultesi
129 Ramazan Tarhan İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi
130 Recep Uluğ İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
131 Sadi Özcasarç İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi
132 Saffet Döymaz İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
133 Salih Durumlu İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi
134 Samet Polat İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi
135 Selahaddin Koç İstanbul Üniversitesi Hukuk
136 Serdar Doğru İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Fakültesi
137 Serhat İnan İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
138 Sezai Akkuş Nişantaşı Üniversitesi Meslek Yuksek Okulu
139 Sıddık Bingöl İstanbul Üniversitesi İlahiyat
140 Şaban Büyükbayram İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
141 Şaban Enes Bülbül İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi
142 Taha Yüksel İstanbul Üniversitesi Hukuk
143 Tugay Taşçı İstanbul Üni İlahiyat
144 Tunahan Kaya Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi
145 Uğur Aksan İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi
146 Vecihi Asım Kartoğlu Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi
147 Vehbi Bayrak Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi
148 Yahya Akyüz Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi
149 Yasin Kalkan İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
150 Yasin Akbiyik Marmara Sağlık Bilimleri Fakültesi
151 Yavuzhan Süzer İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
152 Yılmaz Karayiğit Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
153 Yunus Emre Yıldız İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik- Elektronik Fakültesi
154 Yunus Emre Yıldırım Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi
155 Yusuf Uçar İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı Ve Deniz Bilimleri Fakültesi
156 Yusuf Açıkel İstanbul Üniversitesi Hukuk
157 Zübeyir Yıldırım İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi

 

Gençlere kaçırılmayacak fırsat