Milli Eğitim Vakfı 2016-2017 Burs Başvuru Sonuçları

Mili Eğitim Vakfı, 2016-2017 eğitim yılı burs başvuru sonuçları ileilgili açıklama yaptı.

Facebook Twitter Google+ Share

Aylık burs miktarı 350,00-TL. olup, ödemeler 12 ay süresince ay sonlarında yapılacaktır.

Listede yer alan öğrencilerin burs ödemelerinin gerçekleştirebilmesi için Vakıfbank’tan öğrenci adına açılacak hesaba ilişkin Şube adı ve IBAN numarasını aşağıda belirtilen şekilde idariisler@mev.org.tr veya 0312-215 43 10 / 147 telefon numarasından en geç 27 Ekim 2016 tarihine kadar acilen bildirmeleri gerekmektedir.

 

ADINIZ SOYADINIZ:

TC. KİMLİK NO:

HESABIN AÇILDIĞI VAKIFBANK ŞUBE ADI:

IBAN NO: TR……………………..…   (TR DAHİL 26 HANE) hatasız olarak bildiriniz. 

 

Yabancı öğretmenlerle PRATİK YAP YABANCI DİLİNİ GELİŞTİR

 

ABDULLAH KELEŞ SÜLEYMAN DEMİREL MÜHENDİSLİK
ABDÜLKADİR ERDOĞAN NECMETTİN ERBAKAN   TIP  
AHMET ÇETİN İSTANBUL TEKNİK UÇAK VE UZAY
AHMET DOĞAN BARTIN   EĞİTİM
AHMET OLCAY KOCAELİ MÜHENDİSLİK
ALİ YALÇIN MUSTAFA KEMAL   EĞİTİM  
ALİYA ŞAHİN ADNAN MENDERES VETERİNER
ALPER ÖZTÜRK EGE TIP
ARİF EMRE KAYA GAZİ TIP
AYKUT KAL PAMUKKALE   EĞİTİM  
AYŞE KİLECİ HACETTEPE SAĞLIK BLM.
AYŞE ŞAHİN ADIYAMAN   EĞİTİM  
AYŞEGÜL YILDIRIM DÜZCE EĞİTİM
AYŞENUR TURAP TRAKYA UYG.BLM.Y.O
AYŞENUR YÜKSEL ANADOLU  EĞİTİM
BAHAR CAN SİİRT   EĞİTİM  
BAHAR TARGAL GİRESUN   EĞİTİM  
BETÜL KAYA GÜMÜŞHANE   İKT.İDR.BLM.
BEYZA NUR KOÇAK ONDOKUZ MAYIS EĞİTİM
BEYZA NUR ŞİMŞEK GAZİ EĞİTİM
BEYZA NUR VELİ SAKARYA İŞLETME
BİHTER GÖZALAN GAZİ   EĞİTİM  
BİLGE PARLAK ABANT İZZET BAYSAL   TIP  
BURAKCAN SADAK CELAL BAYAR   MÜHENDİSLİK 
BURCU PARLAK GAZİOSMANPAŞA   DİŞ HEKİMLİĞİ  
BÜŞRA ATAŞ BAYBURT   EĞİTİM  
BÜŞRA AYÇA AY ANKARA MÜHENDİSLİK
BÜŞRA PALA HACI BEKTAŞ VELİ İKT.İDR.BLM.
CANSU ATBAŞI ERCİYES İLETİŞİM 
CEMAL AKTAŞ SÜLEYMAN DEMİREL İLAHİYAT
CEMRE DURMUŞ DOKUZ EYLÜL EDEBİYAT
CEREN ASLI KARAKOÇ KIRIKKALE FEN-EDEBİYAT
ÇİÇEK DURAN KARADENİZ  TEKNİK  HUKUK
ÇİĞDEM ŞENGÜL ERZİNCAN EĞİTİM
DAMLA ÜLGER NİĞDE   İKT.İDR.BLM.
DENİZ ELİAÇIK SÜLEYMAN DEMİREL MİMARLIK
DERYA ÖZÜDOĞRU GAZİ EĞİTİM
DORUKHAN ESKİHORAN DOKUZ EYLÜL İKT.İDR.BLM.
DUYGU ÇALIK CELAL BAYAR   EĞİTİM  
DUYGU ULUCAN ERCİYES TIP
EBRU BAĞDAŞ GAZİ   GAZİ EĞİTİM  
ECRİN AZRA KIZILTAŞ ANKARA  SAĞLIK BİLİMLERİ
EDA NUR ARIKAN HACI BEKTAŞ VELİ   MÜH. MİM.
EDA ŞAHİN ALAADDİN KEYKUBAT   EĞİTİM  
ELİF CANKURTARAN SITKI KOÇMAN EDEBİYAT
ELİF DİLAN ÇAMKIRAN ATATÜRK  DİŞ HEKİMLİĞİ
ELİF SARI AKSARAY   EĞİTİM  
EMİNE TAY NECMETTİN ERBAKAN SAĞLIK BLM.
EMRAH ÖGMEN MUŞ ALPARSLAN   EĞİTİM  
EMRULLAH YILDIRIM GAZİ   BED.EĞİ.VE SPOR Y.O.
ENES KAPLAN MARMARA   EĞİTİM  
ENES YILDIRIM İSTANBUL TIP
ERCAN YALÇIN MUSTAFA KEMAL TIP
ESRANUR ÇELİKOĞLU HACETTEPE GÜZEL SANATLAR 
EYLEM KARAKUŞ SAKARYA MÜHENDİSLİK
EYÜP MERGEN ANKARA   İLAHİYAT  
FAHRİ KIZILASLAN CUMHURİYET EĞİTİM
FATİH ÜNAL ANKARA   HUKUK  
FATMA DİNÇ KARADENİZ TEKNİK   ECZACILIK  
FATMA KURI KARADENİZ  TEKNİK   EĞİTİM  
FATMANUR ALBAYRAK KAFKAS EĞİTİM
FAZİLET KOÇ AFYON KOCATEPE İSLAMİ İLİMLER  
FEHMİ TURAN KARAGÖZOĞLU CUMHURİYET EĞİTİM
FERDİ YILDIRIM SAĞLIK BİLİMLERİ TIP
FERHAT TAŞKIN AHİ EVRAN EĞİTİM  
FİGEN ÖZÜDOĞRU ONSEKİZMART EĞİTİM
FURKAN ERDOĞAN  ANADOLU  UZAY BİLİMLERİ
GAMZE ALPTEKİN BOĞAZİÇİ EĞİTİM
GİZEM ÇAVTEKİN GAZİ   GAZİ EĞİTİM  
GİZEM ŞAHİN ANKARA MYO
GONCAGÜL BAYLAN  DÜZCE TIP
GÖRKEM EZGİ KARAMAN YILDIRIM BEYAZIT   HUKUK 
GÜLŞAH DURMUŞ KARADENİZ TEKNİK MÜHENDİSLİK
GÜLŞAH GÜVENDİK KIRIKKALE EĞİTİM
GÜLŞEN ŞAHİN BAYBURT   BAYBURT EĞİTİM  
HADİCE NAZLI MUSTAFA KEMAL EĞİTİM
HAMZA DOĞAN GAZİ SAĞLIK BLM.
HAMZA KARAALP ANADOLU  SPOR BİLİMLERİ
HAŞİM YAPIK ÇUKUROVA   SAĞLIK YÜKSEKOKULU
HATİCE KARAAL ŞEYH EDEBALİ   İKT.İDR.BLM.
HAVVA ŞEN DİCLE    EĞİTİM  
HAZEL KAYAOĞLU ERCİYES EDEBİYAT
HİLAL SÜNBÜL ULUDAĞ İKT.İDR.BİL.
İLHAN ARAS KARADENİZ TEKNİK   FATİH EĞİTİM  
İREM TAYYAR EGE   ZİRAAT  
İSLAM AKTÜRK SAĞLIK BİLİMLERİ   GÜLHANE TIP  
İSMAİL AYSAL DOKUZ EYLÜL HUKUK
KADİR MEHDER SELÇUK MYO
KEMAL GÖZCÜ MERSİN TEKNİK BİLİMLER
KEZİBAN ÖZGÜL YAĞAL NECMETTİN ERBAKAN EĞİTİM
KISMET NUR CELAL BAYAR   EĞİTİM  
KÜBRA AYDIN ÖMER HALİS DEMİR   EĞİTİM  
KÜBRA ÇELİK DOKUZ EYLÜL EĞİTİM
KÜBRA DÖRTKULAK SOSYAL BİLİMLER YABANCI DİLLER 
KÜBRA PARLATAN İZZET BAYSAL MÜHENDİSLİK
LEYLA BENGİSU AYDIN ADNAN MENDERES TIP
MAHMUT YILMAZ BAYBURT İKT.İDR.BLM.
MAHMUT ZOROĞLAN ADNAN MENDERES SAĞLIK YÜK.OK.
MEHMET ALİ BAĞAN ALAADDİN KEYKUBAT   İŞLETME  
MEHMET SELİM SERT MARMARA HUKUK
MEHMET ŞERİF AY AKDENİZ DİŞ HEKİMLİĞİ
MEHMET TARIM ÇANAKKALE MYO
MERVE HANCI CUMHURİYET TIP
MERVE TÜMBAŞER ÇUKUROVA  EĞİTİM
MESUDE TOSUN KIRIKKALE   İKT.İDR.BLM.
MESUT KARA ERCİYES   TIP  
METİN ÖZER HACI BEKTAŞ VELİ   EĞİTİM  
MİYASE OKUTAN KOCAELİ   EĞİTİM  
MUHAMMED EMİN ALTINTOP NECMETTİN ERBAKAN MYO
MUHAMMED FATİH ÇELİK GAZİ TIP
MUHAMMED SENA AKÇİÇEK GAZİ   TIP  
MUHAMMET MUSTAFA ÖZEREN ULUDAĞ   EĞİTİM
MUSA ALTINIŞIK GAZİ   TEKNOLOJİ  
MUSAB KAYA ANKARA   SİYASAL BİLGİLER  
NACİ YILDIZ DOKUZ EYLÜL   TIP  
NEŞET ALICI BOZOK BEDEN EĞİTİMİ
NUR DELİCE SÜLEYMAN DEMİREL FEN-EDEBİYAT
NURSEL SİYAHTAŞ KAFKAS EĞİTİM
OKTAY ÖZDOĞAN KAFKAS   EĞİTİM  
ONUR GÖRGÜLÜ İSTANBUL   SİYASAL BİLGİLER
OZAN DİREK UŞAK   İSLAMİ İLİMLER  
ÖMER FARUK SEVER NECMETTİN ERBAKAN SAĞLIK BLM.
ÖZGE ÖZDEMİR ANADOLU   EĞİTİM  
ÖZNUR ARSLAN ANADOLU  MİMARLIK
PINAR ÇALIŞKAN HACETTEPE EĞİTİM
RABİA NUR YILMAZ GAZİ İŞLETME
RAŞİT ALİ KAVALCI KIRKLARELİ İKT.İDR.BLM.
RECEP ÇİÇEK AFYON KOCATEPE SAĞLIK YÜK.OKULU
RECEP TULUMCU SAKARYA   SİYASAL BİLGİLER  
RIDVAN ÖZÇELİK ABANT İZZET BAYSAL   İKT.İDR.BLM.
RIDVAN YILMAZ ADNAN MENDERES İKTİSAT
RUMEYSA MACİT ATATÜRK   DİŞ HEKİMLİĞİ  
SAADET YURT KARABÜK   MÜHENDİSLİK
SAADETTİN KAYIKCI KARADENİZ TEKNİK DENİZ BİLİMLERİ
SEDANUR DAŞKIN GAZİ MİMARLIK
SELMA AZMAZ BÜLENT ECEVİT FEN-EDEBİYAT
SEVİNÇ BIYIKLI 19 MAYIS  DİŞ HEKİMLİĞİ 
SİBEL BALCI BARTIN   EĞİTİM  
SONGÜL SERTKAYA BÜLENT ECEVİT   EĞİTİM FAK
SÜMEYYE BULUT KARADENİZ TEKNİK İKT.İDR.BLM.
ŞÜHEDA SÖĞÜT GAZİANTEP   EĞİTİM  
TAHA MUHAMMED KIRMIZIOĞLU KOCAELİ BEDEN EĞİTİMİ
TUĞBA ÜZEL İZZET BAYSAL TIP
TUNAHAN KARTIN NECMETTİN ERBAKAN   MÜH. MİM.
TÜLAY ALTAŞ IĞDIR   SAĞLIK HİZ.MYO.
ÜMMÜGÜLSÜM TEKİN AHİ EVRAN   MES.YÜK.OKULU
ÜMMÜHAN KARADAŞ  MEDENİYET TIP
VEYSEL SİYAH İSTANBUL İKTİSAT
YADİGAR FADİME UZUN AKDENİZ GÜZ.SAN.
YASEMİN SEVER SELÇUK MÜHENDİSLİK
YASEMİN ŞAHİN MARMARA ECZACILIK 
YASİN MERMER ORTA DOĞU TEKNİK   MÜHENDİSLİK
YAŞAR GÜNEŞ KOCAELİ   MÜHENDİSLİK  
YUNUS YILMAZ GAZİ TIP
YUSUF BERKAY DAĞLI HACETTEPE MÜHENDİSLİK
YUSUF ŞAHBUDAK ANKARA   HUKUK  
ZEHRA GÖKKAYA KIRIKKALE   EĞİTİM  
ZELİHA ŞAHİN İNÖNÜ   EĞİTİM  
ZEYNEP ARSLAN ADNAN MENDERES DİŞ HEKİMLİĞİ
ZEYNEP KARPUZ DOKUZ EYLÜL EĞİTİM
     
YEDEK SEÇİMİ YAPILAN ÖĞRENCİLER (Alfabetik Liste)    
ÖĞRENCİNİN ADI SOYADI ÜNİVERSİTESİ FAKÜLTESİ
ADNAN KARÇİN İSTANBUL   MÜHENDİSLİK  
ALİ YILMAZ DAŞİK YILDIZ TEKNİK   MAKİNE  
EBRU İPEK GAZİ   EDEBİYAT  
EMRULLAH AKYOL İSTANBUL TIP
FETHİYE NUR GENÇ MARMARA SİYASAL BİLGİLER
FİRDEVS ASLAN BİNGÖL FEN-EDEBİYAT
GİZEM ARSLANTÜRK TRAKYA   SAĞLIK BİLİMLERİ  
HALİS KÜÇÜK EGE TIP
HATİCE YAPIK MERSİN   MYO.
İBRAHİM OLGUN AKDENİZ   TIP  
İSMAİL KURT MARMARA   İLAHİYAT
KÜBRA NUR CİNGÖZ ERZİNCAN SİVİL HAVACILIK YO
MELEK YILMAZ ANKARA   SAĞLIK BİLİMLERİ  
MEHMET AKİF ÖZDEMİR KOCAELİ   MÜHENDİSLİK  
MEHMET BEYARSLAN ODTÜ MÜHENDİSLİK  
MEHMET ÇELİK ANADOLU   HAV. VE UZAY BİL.
MEHMET KOÇ İSTANBUL   VETERİNER
MUHAMMED SAİD GENÇ ATATÜRK   TIP
MURAT KARA MARMARA TIP
MUSTAFA BEKMEZCİ AKDENİZ   MESLEK YÜK.OK.
NURE ARSLAN ANKARA  DİL VE TARİH COĞ.
OSMAN BEYTEKİN GAZİ   TEKNOLOJİ  
OYA SADEDEMİR HACETTEPE SAĞLIK HİZ.
SELDA SEÇİM ADNAN MENDERES TIP
SELİNAY TEMUR SELÇUK   SAĞLIK HİZ. MYO
SÜLEYMAN TAYYİP KAYA GAZİ TIP
SÜMEYYE SİNAYİÇ DOKUZ EYLÜL   TIP
ŞEVVAL YILMAZ GAZİ   TEKNOLOJİ  
TUĞRA BATMAZ ÖMER HALİS DEMİR   EĞİTİM
VEYSEL KAAN BABACAN GAZİ   DEV. KONSERVATUVARI
YUNUS EMRE YÜKSEL YALOVA MÜHENDİSLİK
YUNUS ERTÜRK YILDIZ TEKNİK   ELEKTRİK-ELEKTRONİK  
ZEYNEP AYDIN HİTİT İLAHİYAT

 

Yabancı öğretmenlerle PRATİK YAP YABANCI DİLİNİ GELİŞTİR

 

Diğer Burs Sonuçları için TIKLAYINIZ