2018 Yılında Seyirciyle Buluşacak En İddialı 7 Yabancı Dizi

 

Çok büyük bütçelerle hazırlanan ve milyonlarca izleyici kitlesine ulaşan yabancı diziler; görsel efektleri, oyuncu kadroları ve ilgi çekici konuları ile yeni sezona hazırlıklarına başladı. Yabancı dizi takipçileri için 2018 yılında yayında olacak ilgi çekici dizilerin bir listesini hazırladık.

Castle Rock 

Castle Rock, psikolojik korku türündeki Amerikan dizilerinden biridir. Stephen King’in korku hikayelerinden uyarlanan dizi 2018’de Hulu’da yayınlanacak. Dizide King'in eserlerindeki mitolojik karakterler birleştirilerek karanlık ve epik bir hikaye oluşturulmuş .

The Romanoffs

Matthew Weiner  yapımı The Romanoffs, 1613 yılından Bolşevikler'in iktidara geldiği 1917 yılları arasında Rusya'yı yöneten Romanov Ailesi'nin torunları olduğuna inanan bir grup insanın yaşamına odaklanıyor.

Snowpiercer

Bir çok kişi tarafından çok beğenilen, Güney Koreli yönetmen Bong Joon-ho’nun filmi olan Snowpiercer’ın dizi versiyonu TNT kanalında yayınlanacak. Yazar – yönetmen Scott Derrickson ve Jennifer Connelly’nin kadroda yer aldığını belirtelim.

The Ballad of Buster Scruggs

Coen Kardeşler’in altı farklı öyküden oluşan western türündeki antoloji dizisi The Ballad of Buster Scruggs, İç Savaş sonunda yaşanan olayları ekrana yansıtacak. Netflix’te yayınlanacak dizide hikayelerin merkezinde Buster Scruggs karakteriyle Tim Blake Nelson olacak.

Too Old To Die Young

Too Old to Die Young drama ve suç türlerini işleyecek bir dizi. Yönetmeni Nicolas Winding Refn’dir. Dizi Amazon aracılığı ile izleyiciyle buluşacak.

Star Wars: Underworld

Tüm dünyada büyük bir izleyici kitlesine sahip Star Wars’ın bu yeni yapımı 2018 senesinin son aylarına doğru izlenebilecek. Konu Star Wars olunca beklemeye değer diyoruz.

Alex Inc

Matt Tarses’ın senaryosunu yazdığı Alex Inc, ABC kanalının sitcom türündeki komedi dizilerinden biri. Dizi, 30'lu yaşların ortasında karısı ve iki çocuğu olan radyo ve gazeteci Alex Schuman'ı (Zach Braff) konu alıyor. Alex radikal bir kararla işinden ayrılıp kendi şirketini kurmak için bir girişimde bulunur ancak çeşitli zorluklar onu beklemektedir.

İNTERNETTEN ANKET DOLDURUP KAZANMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share