Akıllı Öğrenim Teknolojisi Memrise ile Yabancı Dil Eğitimi

 

Yabancı dil bilgisini geliştirmek için artık birçok imkan var. Akıllı telefonlara indirilen uygulamalarla evde, okulda, işte İngilizcemizi ya da başka bir dili geliştirebiliriz. Bu yazımızda bu uygulamalarda biri olan Memrisi sizlere tanıtacağız.

Uzman dilbilimciler tarafından hazırlanmış 200'den fazla dil kursuna sahip Memrise yabancı dil uygulaması ile başlangıç seviyesinden başlayarak; İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca, Korece, İspanyolca, Arapça, İtalyanca, Japonca ve daha birçok dili öğrenme imkanına sahipsiniz. 

Öğrenmeyi eğlenceli bir formda sunmaya özen gösteren bu uygulama temelde kelime öğretme tekniği ile dile yoğunlaşır. Gündelik konuşmaları, her zaman kullanılan ifadeleri öncelikli olarak aktarır ve yerel aksanlardan sohbet ve dilbilim becerilerine, 20 binden fazla yerli konuşmacı videosu ve yeni sohbet botlarıyla dili ileri seviyelere taşır.

Yapmanız gereken ise Memrise’te hesap açmak. Böylece açtığınız hesap üzerinden istediğiniz dili seçerek ücretsiz eğitiminize başlayabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi İçin TIKLAYINIZ

İNTERNETTEN ANKET DOLDURUP KAZANMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share