Harçlıklar Cepte Kalsın...İndirim Kazandıran Ücretsiz 4 Uygulama

Artık akıllı telefonlarda çeşitli uygulamalar kullanılarak alış veriş yapıp, indirim kazanabiliyor, paramızın bir kısmını geri alabiliyoruz. Yani bir nevi akıllı telefonlar alışverişte bir tür kart işlevi görüyor.  Özellikle kimi ücretsiz uygulamalar oldukça geniş bir üye kitlesine ulaşabiliyor. Çeşitli avantajlarla desteklenen bu uygulamaların bir kaçını sizler için derledik. Şimdi bu uygulamalara bir göz atalım;

Facebook Twitter Google+ Share

CHİPPİN

          Chippin Koç grubunun, alışveriş yaptıkça istediğin diğer ürünlere de sahip olmanı sağlayan, ücretsiz bir uygulamasıdır. İstediğin markalardan yapacağın her alışverişte, ödediğin tutarın bir kısmını Chippin olarak geri kazanırsın. Chippinleri biriktirebilir ya da geri ödeme talebinde bulunarak tanımladığın banka hesabına nakit olarak aktarabilirsin. Chippin uygulamasının geçerli olduğu markalardan bazıları ise şöyle; Arçelik, Beko, Arsamiea,Noodle House, Safir Optik, Cevizli Bahçe, Esprit Home, Red Arena Tur, Maya Akademi,   Gaaraj, Gargamel, Marmara Sanat Akademisi……

CHİPPİN'İ İOS TELEFONUNUZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HOPİ

 

Boyner grubuna ait Hopi’yi akıllı telefonunuza indirip, geçerli olduğu iş yerlerinde alışverişlerde, kasaya Hopi Kimliğini yani telefonunu göstererek Paracık kazanırsınız. . İşte hopi dünyasında ilginizi çekebilecek markalardan bazıları; Altınyıldız, Beymen Business ve Club, Boyner, Digiturk, ETS Tur, MNG Kargo, QUE, Turkcell, Yargıcı, YKM, Network, Morhipo, Fabrika, Burgerkıng,  Cinemaximum, Kahve Dünyası, Koçtaş, Migros.

PARO

   Paro, Koç grubu şirketine ait network sadakat programıdır. Parolu kartlarınızla yaptığınız her alışverişte kampanya ve indirimlerden yararlanabilir, alışveriş yaptıkça hesabınızda biriken puanları  dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. İlginizi çekebilecek markalardan bazıları ise şöyle; Arçelik, Beko, Aygaz, Koçtaş,  Opet,  Divan, Ford, Yurt içi kargo, 1 tıkla 2 kazan.com, forever new   ….

ZUBİZU

ZUBİZU, Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. tarafından geliştirilen; yeme-içmeden modaya, seyahatten otomobile, sağlıklı yaşamdan sanat-eğlenceye kadar farklı yaşam tarzlarına uygun bir çok alanda kişiye özel öneri ve içerikler sunan bir uygulamadır.  İlgili mağazada uygulama açıkken telefonunuzu yan çevirip, ekranda oluşan QR kodu kasa görevlisine göstermeniz yeterli.