Hayal Edin Gerçekleştirelim Sosyal Sorumluluk Proje Yarışması

Çevre, Eğitim, Kültür-Sanat, Sağlık, Spor ve benzeri konularda eğilimi olan daha da önemlisi bu konularda farklı fikirleri olan gençlerin projeler hazırlayarak kendilerini ifade edebileceği bir platform olan ‘Hayal Edin Gerçekleştirelim Sosyal Sorumluluk Proje Yarışması’nı katılımınızı bekliyor

Çeşitli kategorilerde yarışan katılımcıların projeleri belli kriterlere göre değerlendiriliyor ve yarışma sonucunda başarılı projelere çeşitli ödüller veriliyor. 

Kategoriler:

-Kültür Sanat
-Çevre
-Toplumsal
- Findeks Finansal Okuryazarlık
- Eğitim
-Sağlık & Spor

Değerlendirme Kriterleri:

Özgünlük-25 Puan

Gerçek Bir İhtiyaca Çözüm Üretme-25 Puan

Yaratıcılık-20 Puan

Uygulanabilirlik-20 Puan

Bütçe-10 Puan

Ödüller:

Yarışmada toplam 21 ödül verilmektedir. Birinci olana, ‘Büyük ödülün sahibi kategori ödülü’ ile birlikte toplamda 10.000 TL veya Yurtdışı Eğitim Ödül’ü verilmektedir.

Her kategoriden en yüksek oyu alan ilk 5 proje (toplam 30 proje) Facebook ve Twitter üzerinden halkın değerlendirmesine sunuluyor ve en yüksek oyu alan proje “Sosyal Medya Oylaması Birincisi” oluyor. Bu proje sahiplerine 5.000 TL de nakit para ödülü veriliyor.

Başvuru Koşulları:

Türkiye çapındaki tüm üniversitelerde; ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrenimi gören öğrenciler ve yurt dışında üniversite öğrenimi gören tüm Türk öğrenciler yarışmaya katılabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için TIKLAYINIZ

İNTERNETTEN ANKET DOLDURUP KAZANMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share