Online Photoshop CC 2019 Eğitimi

 

Temelden İleri Seviyeye Photoshop CC EğitimiBridge CC 2018, Özellikle Fotoğrafçılar için Lightroom CC 2018 online eğitim setinin kapsamı ile ilgili bilgiler derledik.

 

Online Photoshop CC 2019 Eğitimi

Bu eğitimde Photoshop CC versiyonu ile harika çalışmaları yapmayı temelden başlayıp öğrenecek, aslında ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz. Günlük hayatınızda hemen hemen hergün karşılaştığınız photoshopla içiçe olmak aslında zorunluluk haline gelmiştir. Örneğin bir sunum yaparken bile veya bir youtube kapak hazırlarken photoshop olmazsa olmazlardandır. Photoshopla harika bir şekilde entegreli çalışacağınız Adobe Bridge ve  Adobe Lightroom'u da (Özellikle fotoğrafçılar için) öğrenmiş olacaksınız. Yani 3 eğitim bir arada!

Bu eğitimle aşağıdaki konuları öğreneceksiniz; 
  • Detaylı anlatım ile başa dönüşler yapmaya gerek kalmadan, programı en iyi şekilde öğrenmiş olacaksınız.
  • Yeni bir meslek edinmiş olacaksınız. bionluk, armut, tasarimyarismalari, themeforest, ebay (e-ticaret sitesi ama dünya genelinde logo tasarım satışı yapabilirsiniz.) gibi sitelerde ve evinizden freelance iş yapma imkanınız olacak.
  • Fotoğrafları işleyebilecek, daha canlı daha net görseller elde edeceksiniz.
  • Sürekli yeni videolar eklenerek hem güncel gelişmelerden, yeni özelliklerden haberdar olacak, hem de yeni uygulamalarla eğitimi daha da geliştireceksiniz.
  • Tasarıma, hayata bakışınız değişecek. Instagram, facebook, twitter gibi sosyal medya kanallarında fotoğraflarınızı daha etkili ve farklı paylaşabileceksiniz.
  • Reklam ajanslarında, matbaalarda, haber ajanslarında, tekstil tasarım bölümlerinde, belediyelerde, promosyon firmalarında, e-ticaret site yönetiminde, yazılım firmalarında... ve daha bir çok sektörde çalışabileceksiniz.
  • Adobe Bridge CC 2018 Programını öğrenip, Photoshopla daha rahat çalışmayı öğreneceksiniz.
  • Fotoğrafçılar için olmazsa olmaz programlardan olan Lightroom CC 2018 i detayı bir şekilde öğrenmiş olacaksınız.
  • Katalog, broşür, logo, kartvizit, websitesi arayüzü, 3D Tasarımlar ve daha bir çok konuda çalışma yapabileceksiniz.
Bu online eğitimden fayalanmak için ödeyeceğini ücret ise 37.99 TL.
 
Ayrıntılı Bilgi için TIKLAYINIZ
 

Bunlar da ilginizi çekebilir....

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share