Sanal Kampüs İle Üniversite Etkinliklerinizi Duymayan Kalmasın

 

Üniversite öğrencilerinin okudukları üniversitenin sınırları içinde kalan etkinlikleri ya da açtıkları kulüpleri tüm üniversite öğrencilerine duyurmalarını ve diğer öğrenci etkinliklerinden haberdar olmalarını sağlayan ‘Kampüs Etkinlikleri’ sanal kampüsü hakkında bir yazı derledik.

İş dünyasını, öğrencileri ve üniversite öğrenci kulüplerini bir araya getiren Kampüs Etkinlikleri; sanal kampüs olarak, kulüp organizasyonları, 
seminerler, eğitimler, festivaller, iş dünyasından ilgi çekici ve  faydalı haberler içeren, yeni nesil bir öğrenci platformudur.
 
Türkiye'nin dört bir yanından öğrenci faaliyetlerini gençlere duyuran platform aynı zamanda tüm vakıf ve özel üniversitelere bağlı öğrenci kulüplerini sisteme dahil ederek, onlar için kulüplerini tanıtabilecekleri ve etkinliklerini geniş kitlelere yayabilecekleri bir fırsat sağlar.
 
Kampüs Etkinlikleri, Türkiye’deki tüm üniversitelerden her türlü kulübün yapacağı etkinlikleri paylaşabileceği bir platform. Bunun için yapmanız gereken tek şey siteye üye olmak ve panele giriş yaparak etkinliğinizi eklemek. Eğitim, festival, gezi, kamp, konferans, panel, konser, yarışma, kategorilerden bazıları.     
      
Ayrıntılı Bilgi için TIKLAYINIZ
 
Gençlere kaçırılmayacak fırsat
                 

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share