Stratejik Pazarlama Yönetimi Sertifika Programı (CMO)

 

Stratejik Pazarlama Yönetimi eğitim programının amacı, pazarlama alanında deneyim sahibi ve bu alanda kariyerini geliştirmeyi hedefleyen iş dünyası profesyonellerini, En Üst Seviye Pazarlama Yöneticisi (CMO) rolüne hazırlamak, güncel dünya trendlerine hakim ve güçlü liderlik özelliklerine sahip CMO’lar yetiştirmektir.

 

Stratejik Pazarlama Yönetimi Sertifika Programı (CMO)Andorid uygulamamız indir

Bir CMO’nun sahip olması gereken yetkinlik ve teknik özelliklerin kapsama alındığı, toplam 10 gün sürecek olan bu sertifika programında katılımcılar, Türkiye’nin pazarlama iletişimi ve marka yönetimi alanında en önemli eğitmenleriyle çalışacaklar. Aynı zamanda sektörün önde gelen kurumlarının deneyimli CMO’ları ile koçluk ve deneyim aktarım seansları sayesinde tanışma fırsatı yakalayacaklar.

 Kimler Katılabilir:

Programa en az üniversite mezunu ve ilgili bir alanda en az 5 yıl ve üzeri iş tecrübesine sahip iş dünyası profesyonelleri kabul edilecektir. Aynı zamanda, programa kendini pazarlama yönetimi alanında geliştirmek isteyen, diğer departmanlardaki üst düzey yöneticilerin de katılımı kabul edilmektedir. 

Detaylı Bilgi ve Kayıt İçin TIKLAYINIZ

AIRBNB ile Turistleri Misafir Edin Para Kazanın

 

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share

Bunlar da ilginizi çekebilir....

Sadece Mobil: