Ücretsiz Sertifikalı Online CV Hazırlama ve İş Görüşmesine Hazırlık Eğitimi

 

Üniversite öğrencilerinin mezun olduğunda profesyonel davranmaları ve iş görüşmelerinde başarılı sonuçlar almaları amacıyla İstanbul İşletme Enstitüsü tarafından düzenlenen, CV Hazırlama ve İş Görüşmesine Hazırlık Eğitimi hakkında fikir edinebileceğiniz bilgiler derledik.

 

Online CV Hazırlama ve İş Görüşmesine Hazırlık EğitimiAndorid uygulamamız indir

Bu eğitimle etkili CV hazırlama ve Mülakat Becerileri öğretilir. Böylece iş başvurusunda hazırladığınız başarılı özgeçmiş sizi diğer adayların önüne geçirecektir.  Ayrıca birçok kişide tedirginlik yaratan mülakat aşamasında nasıl davranmanız gerektiğini öğrenerek iyi bir izlenim bırakabilirsiniz. Eğitimin sonunda, eğitim süresince edinmiş olduğunuz bilgiler üzerinden sınava tabi tutulursunuz. Yapılan sınavda geçerli not alarak başarılı olmanız halinde ücretsiz sertifika kodu ya da başarı sertifikası alabilirsiniz.

CV Hazırlama ve İş Görüşmesine Hazırlık Eğitim Konu Başlıkları:

  • Cv nedir ve nasıl olmalıdır?
  • Ön yazı nasıl yazılmalıdır?
  • Eğitim, sosyal deneyimler, iş deneyimleri ve referanslar nasıl yazılmalıdır?
  • Cv’nin ön elemeyi geçmesi için neler yapılmalıdır?
  • Kendinizi ve firmayı tanıyın
  • Görüşmede dikkat edilmesi gereken unsurlar nelerdir?

CV Hazırlama ve İş Görüşmesine Hazırlık Eğitiminde Neler Öğreneceksiniz?

Cv Hazırlama ve İş Görüşmesine Hazırlık eğitimi kapsamında Cv’nizin nasıl hazırlanması gerektiği konusunda bilgi sahibi olacaksınız. Bir Cv’de olması ve olmaması gereken unsurları öğreneceksiniz. İş görüşmesine hazırlık aşamaları hakkında bilgi edinecek ve iş görüşmelerinde hangi konuya nasıl yaklaşmanız gerektiği konusunda bir bakış açısı geliştirmiş olacaksınız.

CV Hazırlama ve İş Görüşmesine Hazırlık Eğitimi 11 Mart 2019 tarihinde başlayıp 17 Mart 2019 günü bitecektir. Sertifika sınavı pazar günleri saat 12:00 – 23:59 saatleri arasında yapılmaktadır. 

Ayrıntılı Bilgi için TIKLAYINIZ
 
 

Bunlar da ilginizi çekebilir....

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share