Ücretsiz Sertifikalı Online Mülakat Teknikleri Eğitimi

 

Elleriniz terliyor, kalbiniz hızlı bir şekilde atıyor ve zihniniz bulanıksa ya bir kaza geçirmiş ya da zor bir mülakatın içerisindesinizdir. Mülakat hayatın vazgeçilmez bir parçasıdır. Hayatımızı devam ettirebilmemiz için çalışmak zorunda olduğumuzdan bir işveren ya da işe kabul almak isteyen aday olmanız mülakatlara girmeyeceğiniz anlamına gelmez. İşe alan ve işe başvuranlar bir mülakat süreci içerisine girer. Online Mülakat Teknikleri Eğitimi hakkında fikir edinebileceğiniz bilgiler derledik.

 

Online Mülakat Teknikleri Eğitimi

Bu eğitim programı kapsamında mülakat becerilerini geliştirmek ve mülakatçıların iyi bir görüşme geçirmesini sağlayacak pratikleri ve teknikleri öğretmeyi amaçlamaktadır. Bu eğitimde mülakat davranışları ve mülakat tipleri öğretilecektir. Daha iyi bir mülakat gerçekleştirmek ve işe kabul edilmek için neler yapılması gerektiği konusunda net bilgiler vermeyi amaçlamaktadır. Eğitimin sonunda, eğitim süresince edinmiş olduğunuz bilgiler üzerinden sınava tabi tutulursunuz. Yapılan sınavda geçerli not alarak başarılı olmanız halinde ücretsiz sertifika kodu ya da başarı sertifikası alabilirsiniz.

Mülakat Teknikleri Eğitimi Konu Başlıkları:

  • Mülakat nedir,
  • Mülakat yöntemleri,
  • Mülakatta soru tipleri,
  • Mülakata nasıl gidilir,
  • Mülakat öncesi yapılması gerekenler,
  • Mülakatta yapılan hatalar,
  • Mülakat sonrası yapılması gerekenler.

Mülakat Teknikleri Eğitiminde Neler Öğreneceksiniz?

Bu eğitim programı işe alım görüşmelerini verimli ve daha kazanma odaklı hale getirmek için bazı pratikleri kapsamaktadır. İşe alım uzmanları en iyi personeli seçebilecek, adaylar ise verimli bir mülakat süreci geçirebileceklerdir. Bu eğitim tüm sektörlerin mülakat görüşmelerin fayda sağlayacaktır.

Mülakat Teknikleri Eğitimi 13 Ocak 2020 tarihinde başlayıp 19 Ocak 2020 günü bitecektir. Sertifika sınavı pazar günleri saat 12:00 – 23:59 saatleri arasında yapılmaktadır.

Ayrıntılı Bilgi için TIKLAYINIZ
 
 

Bunlar da ilginizi çekebilir....

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share