Ücretsiz Sertifikalı Online Zaman Yönetimi Eğitimi

 

Zaman yönetimi yani zamanı verimli ve etkin kullanma hem kişisel hayatta hem de yoğun iş temposuna maruz kalan birçok insanın hayatında ciddi bir problem.  Bu sorunla nasıl baş edilmesi gerektiği konusunda ücretsiz online eğitim sunan İstanbul İşletme enstitüsünün zaman yönetimi eğitiminin kapsamını sizler için derledik.

 

Online Zaman Yönetimi EğitimiAndorid uygulamamız indir

Hayatınızın her alanında zaman ile yarışır durumdasınız. İş hayatınızda, okullarda, sınavlar da ve daha bir çok etkinlikte. Zamanınızı doğru yöneterek bir çok problemin üstesinden gelebilirsiniz. Sizlerde Ücretrsiz Online Zaman Yönetimi Eğitimi ile zamanınızın değerini anlayacaksınız. 

Neler öğreneceksiniz?

Yoğun iş temposunda zamanınızı doğru ve etkin yönetmeyi öğrenmiş olacaksınız. Bu eğitime katılarak iş hayatınızla ilgili neleri doğru, başarılı ve etkin yönetmeniz gerektiğine karar vereceksiniz. Zaman kavramını doğru kullanarak kariyerinize katkıda bulunarak daha hızlı kariyer yolunu tercih etmiş olacaksınız.

Eğitimin Konu Başlıkları

  • Zamanın önemi,
  • Zaman tuzakları,
  • Zaman kaybettiriciler,
  • Gecikmelerle mücadele.

Online Zaman Yönetimi Eğitimi 01 Ocak 2019 tarihinde başlayıp 06 Ocak 2019 günü bitecektir. Sertifika sınavı pazar günleri saat 12:00 – 23:59 saatleri arasında yapılmaktadır. 

Ayrıntılı Bilgi için TIKLAYINIZ
 
AIRBNB ile Misafir Edin Para Kazanın
 

Bunlar da ilginizi çekebilir....

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share