Garanti Bankası Staj Programı "Garantili Gelecek"

 

Garanti Bankası, Garantili Kariyer programıyla Çalışma ortamını yerinde gözlemleyebileceğin, kariyer adımlarını online koçluk ile belirleyebileceğin, online eğitimler ile kendini geliştirebileceğin bir fırsat yaratıyor

Facebook Twitter Google+ Share

Garantili Gelecek Programı'nda Türkiye geneline yayılan 1000'i aşkın Garanti Bankası şubesi (ağırlıklı olarak da ticari şubelerde) veya Genel Müdürlükte programa dahil olacaksınız. 

Program Ekim- Haziran döneminde haftada 2 gün toplam 8 hafta ya da Haziran- Ekim döneminde ise haftada 3 gün toplam 5 hafta sürmektadir.Program boyunca Garanti Bankası çalışma kültürü hakkında bilgi sahibi olurken; aynı zamanda da kendinizi geliştireceksiniz.

Başvurular akademik takvim dönemi boyunca alınacaktır. 4 yıllık (örgün eğitim veren) üniversitelerin 3.ya da 4. sınıf öğrencisiysen veya Yüksek Lisansa devam ediyorsanız,tercihen iyi derecede İngilizce biliyorsanız programa başvurularınızı bekliyor.

Kriterlere uyduğunu düşünüyorsanız; ilk adım olarak online genel yetenek ölçümlemesine davet edilecek ve bu süreçte başarılı olursanız, yine online olarak gerçekleşecek birebir görüşmeye katılacaksınız. Görüşme davetleri ve tüm bilgilendirmeler e-posta ve SMS yoluyla yapılacak.

Başvuru için TIKLAYINIZ

MYİYO ile ANKET DOLDUR PARA KAZAN