Myiyo ile Anket Doldur Kazan

 

Myiyo, Global mo-web.net’in Türkiye iştirakıdır. İnternet üzerinden büyük şirketler adına tüketiciler ve üyelerle anketler düzenleyerek pazar araştırmaları yapar. Siz de birkaç dakikanızı ayırarak sisteme üye olabilir internet üzerinden anket doldurarak ek ve garantili gelir elde edebilirsiniz.

 

Myiyo ile anket doldur para kazan 

Myiyo üyelik başvurusu yapan herkesin başvurusunu kabul etmekte ve daha profilinizi tamamlar tamamlamaz size kazandırmaya başlamaktadır.

Profil bölümünde kullandığınız eşyalar ve markaları, yaşam alışkanlıklarınız ile ilgili sorular sorulmakta, böylece sizinle ilgili olabilecek anketler tespit edilmektedir. Profil biter bitmez Myiyo size 500 puan vermektedir. Her 1000 puan 1 Euro olarak fiyatlandırılmaktadır.

Fikriniz Myiyo için değerlidir ! Her katıldığınız anket için puan kazanır ve bu puanlarınızı nakite çevirerek para kazanabilirsiniz. Başarılı bir anketin ödülü anketin uzunluğuna ve karmaşıklığına göre 500 ile 10.000 puan arasında yer almaktadır.

Myiyo ile sadece anket doldurarak değil, arkadaşlarınızı davet ederek de para kazanabilir (kabul edilen her davetiniz için 0,50 Euro), onların da kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Ödemeler 20 Euro tutarında puan birikince yapılmaktadır. Kesinlikle güvenilir, emeğinizi boşa harcamayacağınız bir sistemdir.

Sadece birkaç dakikanızı ayırın TIKLAYIN ve kazanmaya hemen başlayın.

ÖNEMLİ: Anketler mail yoluyla gönderilmektedir. Mailinizin Gereksiz (Junk) bölümlerini kontrol etmeyi ihmal etmeyin

 

Bunlar da ilginizi çekebilir....

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share