AHEV Bursu

Bu bölümde verilen bilgiler, burs veren kurumların kamuoyuna yaptığı açıklamalardan derlenmiştir. Bu bilgiler doğrultusunda doğacak sorumluluk bu kurumları bağlamaktadır.


 

Ayşe Hatun Özen Eğitim ve Dayanışma Vakfı, 2018-2019 eğitim öğretim Yılı için geri ödemesiz burs başvuruları alacaktır.

 

AHEV Bursu

Vakıf, resmi sitesinden yaptığı açıklamada burs başvurusu onaylanan öğrencilerin listesi ve hazırlayacakları evrakların listesi 20 Eylül 2018 tarihinden itibaren vakıf sitesinden duyurulacağını belirtmiştir.

Andorid uygulamamız indir

Burs Başvuru Koşulları:

  • Devlet üniversitelerinin en az 4 yıllık bölümlerinden birinde 2018 yılında Hazırlık veya 1. Sınıfa kayıt yaptırmış olması gerekmektedir. (2017 yılında Hazırlık okumuş ve 2018 yılında 1. Sınıfa devam edecek öğrenciler dahil)
  • Tıp Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Öğretmenlik ve İlahiyat bölümü okuyacak öğrenciler başvuru yapabilirler.
  • Özel üniversite (burslu/burssuz), Yurtdışı, Önlisans, Yükseklisans, Açıköğretim Fakültelerini kazanan öğrencilerin burs başvuruları kabul edilmeyecektir.

Burs Başvurusu için Son Tarih

16 Eylül 2018'dir.

Burs başvuruları sona ermiştir. 

Burs Başvurusu Nasıl Yapılır?

Geri ödemesiz burs başvurularında bulunmak isteyen öğrenciler Burs Başvuru Formu doldurularak, info@ahev.org.tr mail adresini göndermeleri ile gerçekleşmektedir.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share