Yücel Kültür Vakfı Yabancı Dil Bursu

Bu bölümde verilen bilgiler, burs veren kurumların kamuoyuna yaptığı açıklamalardan derlenmiştir. Bu bilgiler doğrultusunda doğacak sorumluluk bu kurumları bağlamaktadır.


Yücel Kültür Vakfı ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi (BÜSEM) ile online İngilizce eğitim konusunda çözüm ortaklığı yapıyor!

Facebook Twitter Google+ Share

Yabancı Dil Bursları kapsamında bu yıl ilk kez online İngilizce eğitimi için de başvurular alacak olan YKV, bu konuda İngilizce dil eğitiminde Boğaziçi Üniversitesi'nin tecrübe ve birikiminden yararlanarak İngilizceni başlangıçtan ileri seviyeye kadar geliştirmek isteyenlere olanak tanıyor! 

Program İle İlgili Ayrıntılı Bilgiler 

1- Mentör Desteği 

2 - Eğitim Materyallerine 7/24 Erişim : Eğitim materyalleri, internet üzerinden 7/24 takip edebileceğiniz zengin dijital içeriklerden oluşur. İstediğiniz her zaman giriş yapabilir, konularınızı istediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz. Bununla birlikte, Edo-M cep telefonu uygulaması ile İngilizce her zaman sizinle.

3- Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi’nden Onaylı Sertifika

 

Dil bursu 2016 yılı için her bir kur için (A1,A2,B1,B2,C1,C2) ayrı ayrı 400TL dir. Bu bedel her dönemin bitiminde doğrudan Dil eğitimi veren kuruma vakıf tarafından ödenir.

Bunun üzerindeki eğitim kurumunun talep edeceği ücret bursiyer tarafından karşılanır. Öğrencinin bir üst kur'a %80 ve üzerindeki  başarı ile geçmesi halinde Vakıf Bursu miktarını arttırarak 500.-TL ödenir. Böylelikle Öğrencilerin başarısı teşvik edilmiş olur.

Başvuru yapmak için öncelikle Vakıf web sitesinden üye ol butonundan üyelik işlemini gerçekleştiriniz.

Ardından  burs seçeneklerinden Lisan Bursu Başvurusu seçilerek İnternet üzerinden Başvuru Formunu sonuna kadar  (üyelik işleminde kullandığınız cep telefonu ve e-posta adresinizi yazarak) doldurunuz.

Yabancı Dil Burslarına başvurular, 13 Haziran - 12 Ağustos tarihleri arasında yapılabilir

İhtiyacı olan öğrencilere BURS gibi fırsat ANKET DOLDUR KAZAN

BURS GALERİSİNE DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ