Ahlat Kültür ve Eğitim Vakfı Bursu

Bu bölümde verilen bilgiler, burs veren kurumların kamuoyuna yaptığı açıklamalardan derlenmiştir. Bu bilgiler doğrultusunda doğacak sorumluluk bu kurumları bağlamaktadır.


 

Ahlat Kültür ve Eğitim Vakfı, her yıl başarılı ve eğitimi sürdürmek için maddi desteğe ihtiyacı olup anne yada babası Ahlat’lı olan fakülte ve yüksek okul öğrencilerine burs vermektedir.

 

Ahlat Kültür ve Eğitim Vakfı Bursu

Vakıf tarafından yapılan açıklama da verilecek olan burs karşılıklı olduğu, bursun ödemesi yapılan öğrenci okulunun normal süresinin bittiği tarihten itibaren, en çok 3 yıl geçtikten sonra geri ödenmek koşulu ile verildiği belirtildi.

Burs Başvurusunda İstenilen Belgeler:

  • Online Başvuru Formu
  • Vesikalık fotoğraf.(2 Adet) Dijital ortamda mail olarak gönderilecektir.
  • İkametgah belgesi.(E-Devlet alınabilir) Dijital ortamda mail olarak gönderilecektir.
  • Öğrenci belgesi. (Aslı veya onaylı fotokopisi) Burs kazananlar her yıl yenisi gönderecek.(E-Devlet alınabilir) Dijital ortamda mail olarak gönderilecektir.
  • Nüfus cüzdan sureti. (Nüfus cüzdanında Ahlat İlçesi yazılı olmayanlar, vukuatlı nüfus kayıt örneği gönderecek) Dijital ortamda mail olarak gönderilecektir.

Burs Başvurusu için Son Tarih

25 Eylül 2019'dur

Burs başvuruları sona erdi.

Burs Başvurusu Nasıl Yapılır?

Burs başvuruları, Online Burs Başvuru Formunun doldurulup daha sonra gerekli belgeleri en geç 25 Eylül 2019 tarihine kadar info@ahlatvakfi.org.tr adresine göndermeleri ile gerçekleşmektedir.

AKBANK Öğrenci Kredi Kartı avantajlarından yararlanmak içinTIKLAYINIZ
 
 

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share