Bayburt Group Bursu

Bu bölümde verilen bilgiler, burs veren kurumların kamuoyuna yaptığı açıklamalardan derlenmiştir. Bu bilgiler doğrultusunda doğacak sorumluluk bu kurumları bağlamaktadır.


Bayburt Group İnşaat, üniversitelerin örgün öğretim yapan ön lisans, lisans programlarından her hangi birinde okuyan öğrencilerden burs başvurusu almaktadır.

Facebook Twitter Google+ Share

Bayburt Group Bursu

Başvuru Şartları:

1. TC vatandaşı olmak

2. Türkiye’de ikamet ediyor olmak

3. Üniversitelerin örgün öğretim yapan (açık öğretim hariç) ön lisans, lisans programlarından her hangi birini kazanmış ve kaydını yaptırmış veya halen öğrenime devam ediyor olmak

4. Maddi imkandan mahrum olmak

5. Online başvuru formunu gerçeğe uygun olarak doldurmak ve belgelendirilmesi istenen belgelerle birlikte tam ve eksiksiz olarak zamanında online sistem üzerinden bayburt group'a teslim etmiş olmak

6. Eğitim bursu başvuruları internet ortamında yapılacaktır. posta, faks, mail ve elden yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

7. Başvuru formunda belgelendirilmesi istenen bilgiler kesinlikle belgelendirilecek, belgeler ise ilgili kurum, kuruluş ve makamlarca onaylı (mühürlü ve yetkili imzalı) olacaktır.

Başvurular Eylül - Ekim ayında gerçekleşmektedir.

LINGUALEO ile ücretsiz-online İNGİLİZCE öğrenmek için TIKLAYINIZ